Tanja Tamvelius oljemåling
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TANJA TAMVELIUS (1901-1969): Nöjesfält, olja på pannå, signerad, ca 60x39 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
687118
Päivämäärä:
2019-10-08