Tanja Tamvelius oljemåling

Tanja Tamvelius oljemåling
Tanja Tamvelius oljemåling
Tanja Tamvelius oljemåling
Tanja Tamvelius oljemåling
Tanja Tamvelius oljemåling
Tanja Tamvelius oljemåling

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TANJA TAMVELIUS (1901-1969): Nöjesfält, olja på pannå, signerad, ca 60x39 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall

687118

Päivämäärä:

2019-10-08