Lotten von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEGERFELT, Lotten von (1834-1915): porträtt av dam, signerad och daterad L v Gegerfelt 1889, olja på duk, ca 70x57 cm

krackeleringar

687129

2019-10-31