Fredrik Wilhelm Kylberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK WILHELM KYLBERG (född 1877): motiv med fullriggare, signerad och daterad FW Kylberg 1954, akvarell, ca 28 x 21 cm

Ej examinerad ur ram

687135

2019-10-08