Edition luxe Certina armbandsur 1960-tal
Closed
2019-10-27
687139
| Sold for | 16 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
CERTINA DS, patent pending, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona märkt C, senare läderrem ej original, ref nr. 5601012, serie nr. 3825722, kaliber 2545, diam ca 36 mm
Slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.