Edition luxe Certina armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CERTINA DS, patent pending, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona märkt C, senare läderrem ej original, ref nr. 5601012, serie nr. 3825722, kaliber 2545, diam ca 36 mm
Slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
687139
2019-10-27