Edition luxe Certina armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CERTINA DS, patent pending, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona märkt C, senare läderrem ej original, ref nr. 5601012, serie nr. 3825722, kaliber 2545, diam ca 36 mm

Slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

687139

2019-10-27