Skåp 1800-tal Danmark
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKÅP, furu, Danmark, 1800-talets början, gustaviansk stil, räfflade dörrar med hyllinredning, understycke med fyra lådor, krön med dekor av tandsnitt, beslag i mäsing, höjd ca 186, 121x51 cm, nyckel medföljer
Renoverat, betsat och kompletterat
687140
2019-10-09