Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sydeuropeiskt motiv, olja på pannå, signerad JL, mått ca 30x16 cm

687141

2019-10-08