Boksnurra ek

Boksnurra ek
Boksnurra ek
Boksnurra ek
Boksnurra ek
Boksnurra ek
Boksnurra ek

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSNURRA, ek, 1900-talets början, jugend, fyra hyllplan, höjd ca 132, 45x45 cm

Sprickor, slitage

687145

2019-10-09