Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HELMER HERTZHOFF (1873-1958): skärgårdsmotiv med båt, signerad H Hertzhoff, olja på duk ca 94x55 cm
Flertalet mindre hål samt lagningar,smärre tryckmärke på duken
687146
2019-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här