Helmer Hertzhoff oljemålning

Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELMER HERTZHOFF (1873-1958): skärgårdsmotiv med båt, signerad H Hertzhoff, olja på duk ca 94x55 cm

Flertalet mindre hål samt lagningar,smärre tryckmärke på duken

687146

2019-10-08