Edition luxe Zenith armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZENITH, Chronometre, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, ref nr. 849 A 287, kaliber 2542 PC, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

687154

2019-10-27