Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets slut, vitmålad med dragdörrar i blått, utfällbar skrivklaff, invändigt med lådor och fack, höjd ca 178, 100x37 cm, nyckel finns

Bruksslitage

687168

2019-10-08