Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, jugendstil, brons, fot i form av kvinnofigur, höjd ca 41,5, kupa i gröntonat glas meföljer
Smärre skador, kupa med skador
687198
2019-10-08