Bordslampa jugendstil

Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil
Bordslampa jugendstil

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, jugendstil, brons, fot i form av kvinnofigur, höjd ca 41,5, kupa i gröntonat glas meföljer

Smärre skador, kupa med skador

687198

2019-10-08