Jalbert Båtliv vid Stadsgården

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JALBERT (1900-tal): Båtliv vid Stadsgården, signerad Jalbert, olja på duk, 22x27 cm

Svensk privatsamling

687237

2019-10-28