Ett par lockurnor Kina
2019-10-08
687253
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNOR 1 par, Kina, 1800-tal, lock med snarlik dekor, höjd ca 29 cm
sprickor, nagg, ett lock med lagad knopp