Bordslampa Keramos
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, i form av kvinna i 1800-talskläder, tidigt 1900-tal, Keramos, Österrike, porslin samt mässing, textil skärm, höjd (utan skärm) 53 cm,
Mindre lagning, slitage, funktionen garanteras ej
687255
2019-10-08