Bordslampa Keramos

Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos
Bordslampa Keramos

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, i form av kvinna i 1800-talskläder, tidigt 1900-tal, Keramos, Österrike, porslin samt mässing, textil skärm, höjd (utan skärm) 53 cm,

Mindre lagning, slitage, funktionen garanteras ej

687255

2019-10-08