Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1930/40-tal, stoppad och med textil klädsel, fransar nertill, djuphäftad, sitthöjd ca 45 samt total höjd 105, djup 80 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

687256

2019-10-08