Arne Jacobsen Liljan karmstolar
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Liljan", även kallad "Måsen", modellnumemr 3208, karmstolar, 6 st, Fritz Hansen, brunlackerad stomme, förkromade stålben, daterade undertill 1973, sitthöjd ca 45 cm
bruksslitage, repor, benavslut saknar på flertalet ben
687271
2019-11-01