Dagbädd

Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGBÄDD, 1900-talets tredje kvartal, stoppad stomme klädd i brunrutig ulltextil, ben i bok, sitthöjd ca 36 cm, bredd ca 186 cm

Bruksslitage

687272

2019-10-08