Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
PLAFOND, sannolikt Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, mässing och pressglas, för 6 ljuspunkter, höjd ca 23, diamater 52 cm
Skador: Bruksspår, ej funktionstestad
687289
2019-10-08