Byrå rokoko-stil

Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil
Byrå rokoko-stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, rokoko-stil, omkring 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, toppskiva i marmor, längd 62 cm, bredd ca 33 cm, höjd 70 cm, nyckel finns.

687298

2019-10-08