Dockskåp med inredning

Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning
Dockskåp med inredning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOCKSKÅP med tillbehör, olika tidsåldrar, 1900-tal, 4 våningar med totalt 10 rum, innehållande diverse möbler och tillbehör, bl.a clubfåtöljer, kakelugnar, piedestaler, dockor, mm, olika material och skalor, skåpets höjd ca 108, 74x33 cm
PROVENIENS: Stopalo

Dragen el troligen ej fungerande, diverse skador

687300

2019-11-24