Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
CÈLINE, skor, 1970-tal, sandaler i brunt skinn, klackhöjd ca 8 cm, storl ca 38
Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010
Patina / bruksslitage
687311
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här