Bestickstrousse

Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse
Bestickstrousse

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICKTROUSSE, med 3 ätpinnar och kniv, beslag i metall, ben, längd ca 34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

687312

2019-11-24