Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RODDBIL, för barn, 1900-talets början, helt i trä, hjul i metall, dragmekanism med rörligt säte, längd ca 86 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage
687325
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här