Roddbild 1900-talets början

Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början
Roddbild 1900-talets början

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RODDBIL, för barn, 1900-talets början, helt i trä, hjul i metall, dragmekanism med rörligt säte, längd ca 86 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

687325

2019-11-24