Åke Holm reliefer

Åke Holm reliefer
Åke Holm reliefer
Åke Holm reliefer
Åke Holm reliefer
Åke Holm reliefer
Åke Holm reliefer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), reliefer, 4 st., lergods, signerade, H ca 14-25 cm, B ca 12-27 cm

Skador: Nagg förekommer

687346

2019-10-12