Clubbfåtöljer

Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer
Clubbfåtöljer

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, klädsel i skinn, pärlspikad dekor, sitthöjd utan dynor ca 30 cm, bredd ca 64 cm, höjd ca 75 cm

slitage, skador

687349

2019-11-01