Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, klädsel i skinn, pärlspikad dekor, sitthöjd utan dynor ca 30 cm, bredd ca 64 cm, höjd ca 75 cm
slitage, skador
687349
2019-11-01