Ljuskrona Louis XV-stil

Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, för 5 ljus, förgylld brons, höjd ca 63, diameter 40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Borrad för el

687352

2019-11-24