Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, för 5 ljus, förgylld brons, höjd ca 63, diameter 40 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Borrad för el
687352
2019-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner