Roland Svensson
Valmis
2019-10-12
687354
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 42/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm