Trädgårdsmöblemang i bambu

Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu
Trädgårdsmöblemang i bambu

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG Bambu, omkring 1900-talets mitt, fyra fåtöljer samt bord med skiva av råglas, fåtöljernas höjd ca 82 cm, sitthöjd ca 35 cm, bordets höjd ca 57 cm, diam 90 cm

bruksslitage

687357

2019-11-01