Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 st, fällbara, stomme av vitmålad metall, träribbor, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 88 cm, sitthöjd ca 39 cm
slitage, stomme med ställvis rost
687362
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här