Trädgårdsstolar

Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 st, fällbara, stomme av vitmålad metall, träribbor, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 88 cm, sitthöjd ca 39 cm

slitage, stomme med ställvis rost

687362

2019-11-01