Pompadour Fritz Kallenberg
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 14 dlr, "Pompadour", glasservis, av Fritz Kallenberg, med slipad dekor, Boda / Kosta, bestående av 7 vinglas (höjd 20 cm), 3 starkvinsglas, 4 whiskeyglas
Skador: Ett glas med liten nagg
687363
2019-10-12