Pompadour Fritz Kallenberg

Pompadour Fritz Kallenberg
Pompadour Fritz Kallenberg
Pompadour Fritz Kallenberg
Pompadour Fritz Kallenberg
Pompadour Fritz Kallenberg
Pompadour Fritz Kallenberg
Pompadour Fritz Kallenberg
Pompadour Fritz Kallenberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 14 dlr, "Pompadour", glasservis, av Fritz Kallenberg, med slipad dekor, Boda / Kosta, bestående av 7 vinglas (höjd 20 cm), 3 starkvinsglas, 4 whiskeyglas

Skador: Ett glas med liten nagg

687363

2019-10-12