Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA 1900-talets första hälft, stomme i svartmålad metall, träribbor grönmålade, höjd ca 79 cm, längd ca 111 cm, sitthöjd ca 44 cm

bruksslitage, senare bemålad

687372

2019-11-01