Damskrivbord jugend
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMSKRIVBORD, 1910/1920-tal, jugend, med uppsats, mahogny, tre låsbara lådor vid sarg, mässingsbeslag, höjd 109 ink uppsats, 77 utan , 100x62 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, uppsats lite lös, krön lite lös, ställvis blekt på skiva
687379
2019-10-09