Damskrivbord jugend

Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, 1910/1920-tal, jugend, med uppsats, mahogny, tre låsbara lådor vid sarg, mässingsbeslag, höjd 109 ink uppsats, 77 utan , 100x62 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, uppsats lite lös, krön lite lös, ställvis blekt på skiva

687379

2019-10-09