Gudmar Olovson Les deux arbres
Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
GUDMAR OLOVSON (1936-2017): "Les deux arbres",
signerad Gudmar, 147/160, färglitografi, bladstorlek ca 60x45 cm
HISTORIK: Skulpturen som är avbildad finns i parken Bois de Boulogne i Paris och i Höllvikens skulpturpark
687380
2019-10-10