Gudmar Olovson Les deux arbres

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

GUDMAR OLOVSON (1936-2017): "Les deux arbres",
signerad Gudmar, 147/160, färglitografi, bladstorlek ca 60x45 cm

HISTORIK: Skulpturen som är avbildad finns i parken Bois de Boulogne i Paris och i Höllvikens skulpturpark

687380

2019-10-10