Yves Saint Laurent väska Pret-â-porter
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
YVES SAINT LAURENT, aftonväska, 1980-tal, svart och röd mocca, tvistat axelband, stänges med tryckknapp, präglad logga på lock, höjd ca 18 cm, 17x4,5 cm
Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010
Slitage, märken
687383
2019-11-20