Yves Saint Laurent väska Pret-â-porter

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

YVES SAINT LAURENT, aftonväska, 1980-tal, svart och röd mocca, tvistat axelband, stänges med tryckknapp, präglad logga på lock, höjd ca 18 cm, 17x4,5 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Slitage, märken

687383

2019-11-20