Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 44/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm
687385
2019-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här