Roland Svensson
2019-10-12
687385
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 44/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm