Vintrinskål Louis XVI-stil
Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, stomme fanerad i mahogny samt. palisander, floral intarsiadekor, bestyckat med dekorelement samt. fotavslut i mässing, invändigt klätt i vinröd plyschtextil samt. med 2 hyllplan i glas, invändigt belyst, höjd ca 143 cm, yttermått ca 72x31 cm
Smärre slitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
687388
2019-10-08