Vintrinskål Louis XVI-stil

Vintrinskål Louis XVI-stil
Vintrinskål Louis XVI-stil
Vintrinskål Louis XVI-stil
Vintrinskål Louis XVI-stil
Vintrinskål Louis XVI-stil
Vintrinskål Louis XVI-stil
Vintrinskål Louis XVI-stil
Vintrinskål Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, stomme fanerad i mahogny samt. palisander, floral intarsiadekor, bestyckat med dekorelement samt. fotavslut i mässing, invändigt klätt i vinröd plyschtextil samt. med 2 hyllplan i glas, invändigt belyst, höjd ca 143 cm, yttermått ca 72x31 cm

Smärre slitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

687388

2019-10-08