Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, rokokostil, fanerad i valnöt samt mahogny, detaljer i mässing, profilerad kant i mässing, inredd med enkel hyllplan, skåpluckor med medaljonger som är polykromt handmålade av män som uppvaktar, höjd ca 118, 80x41 cm

Bruksslitage, fanersprickor, låsbeslag lös, smuts, smärre avslag

687390

2019-10-09