Safaristol canvas
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAFARISTOL, 1900-talets mitt, stomme bemålad i ljusblå kulör, klädsel av canvas, plymåer i ulltextil, armstöd av cognacsfärgad läder, sitthöjd ca 38, bredd ca 60
Smärre bruksslitage, senare bemålning, renoverad, kompletterad, repor och fläckar
687397
2019-10-09