Safaristol canvas

Safaristol canvas
Safaristol canvas
Safaristol canvas
Safaristol canvas
Safaristol canvas
Safaristol canvas
Safaristol canvas
Safaristol canvas
Safaristol canvas
Safaristol canvas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAFARISTOL, 1900-talets mitt, stomme bemålad i ljusblå kulör, klädsel av canvas, plymåer i ulltextil, armstöd av cognacsfärgad läder, sitthöjd ca 38, bredd ca 60

Smärre bruksslitage, senare bemålning, renoverad, kompletterad, repor och fläckar

687397

2019-10-09