Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖTEBORGSSTOLAR, 4 st, 1800-talets senare hälft, mahognyfanér, höjd ca 87 cm, sitthöjd ca 45 cm

slitage, förstärkta, sprickor

687401

2019-11-01