Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGEGERD SILOW (1916-2005), rölakan, stiliserat mönster på blå samt beige botten, blå inramning, monogramsignerad IS, storlek ca 200 x 138 cm
Smärre slitage, slitage på fransar, smuts
687402
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här