Rölakan design Ingegerd Silow

Rölakan design Ingegerd Silow
Rölakan design Ingegerd Silow
Rölakan design Ingegerd Silow
Rölakan design Ingegerd Silow
Rölakan design Ingegerd Silow
Rölakan design Ingegerd Silow

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGEGERD SILOW (1916-2005), rölakan, stiliserat mönster på blå samt beige botten, blå inramning, monogramsignerad IS, storlek ca 200 x 138 cm

Smärre slitage, slitage på fransar, smuts

687402

2019-10-09