Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, omkring 1900, vitbemålade, svaravade ben, höjd 73, 108x53 cm vardera, sammanställda diameter ca 108 cm

Slitage och färgbortfall, senare bemålning, bortfall/skador invändigt på en sargdel

687403

2019-10-08