Ture Malmberg oljemålning

Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TURE MALMBERG (Åland, 1894-1968): motiv med fiskebodar, möjligen från Åland, signerad och daterad T. Malmberg -54, olja på duk, ca 58x43 cm

687404

2019-10-09