Färdskrin 17/1800-tal

Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal
Färdskrin 17/1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄRDSKRIN, 17/1800-tal, svepaskteknik, beslag i smide, betsat, höjd inkl. benställning ca 78, 58x43 cm

Åldersrelaterad slitage

687406

2019-10-09